Sveiki atvykę !!!


Gamta žmonėms padovanojo ne tik augančio medžio grožį, bet ir puikią medžiagą statybininkams, baldžiams, dailininkams ir... žaislų kūrėjams.

Medinis arkliukas ir skudurinė lėlė Onutė - tradiciniai vaikystės simboliai. Spragtukas - medinis senovinis riešutų gliaudymo įtaisas - tapo populiarios pasakos herojumi.Viso pasaulio vaikai puikiai žino ir geraširdžio padaužos medinuko Pinokio gyvenimo istoriją.

Kurti vaikams medinius žaislus - sena ir visame pasaulyje gaji tradicija. Juos su meile savo vaikams gamino staliai, baldžiai, dailidės ir šiaip nagingi meistrai. Todėl kiekvienoje pasaulio šalyje yra originalių, savitų žaislų.

Nei sudėtingi mechaniniai žaislai, nei šiuolaikiniai kompiuteriniai žaidimai iš vaikų kambarių neišstūmė paprasčiausių kaladėlių, medinių arkliukų, sukučių. Gabių drožėjų rankų sukurtų medinukų šiluma ir grožis visuomet randa atgarsį mažųjų širdyse.

Ilgametė žaislų meistrų patirtis garantuoja, kad tradiciniai medinukai tapo saugiais, ilgaamžiais, gražiais ir mėgiamais vaikų žaidimų dalyviais.

 
 
Dizainas Baltic Media ®